Hakkımızda | Kapadokya Oto

Hakkımızda

Hakkımızda

Kapadokya Oto olarak, 1996 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Lastik tamir, lastik, jant satışı, balans ayarı, yağ değişimi, akü değişimi gibi her türlü işlerinizde sizlere memnuniyetle hizmet veriyor ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Kapadokya Oto olarak kaliteli servis ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan ve güler yüzlü, hızlı servisi ile sizlere minimum sürede maksimum kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Michelin Özel

Dünyanın lider lastik üreticisi Michelin, 19 ülkede bulunan 75 üretim alanında yılda toplam 194 milyon adet lastik üretmektedir. Michelin dünyanın çeşitli ülkelerindeki bu fabrikaların tek sahibi ve yöneticisidir.

Michelin, kendi doğal kauçuğunu Brezilya ve Nijerya’da bulunan kendine ait plantasyonlarında yetiştirmekte ve dünyanın değişik yerlerinde bulunan fabrikalarına dağıtmaktadır.

Michelin, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika’da bulunan kendine ait teknoloji ve test merkezlerinde kendi araştırma ve geliştirme faaliyetlerini devam ettirmekte ve sağlanan gelişmeler bütün Michelin ürünlerinde uygulanmaktadır.

Lastik üretiminde kullanılan bütün hammadde veya yarı mamüller ve ayrıca üretimi tamamlanmış her Michelin ürünü bütün fabrikalarda uygulanan aynı sıkı kalite kontrol aşamalarından geçmektedir.

İşte bu yüzden Michelin markasına ait bütün lastikler, üretildiği fabrikaya ve ülkeye bakılmaksızın aynı kalitededir ve Michelin güvencesi altındadır.